İş Güvenliği Uzmanı

İşyerlerindeki Güvenliğiniz İçin Yanınızda!

Hizmetlerimiz

İş Güvenliği Uzmanı

Günümüzde işyerlerinin, çalışanlarının güvenliğini sağlamak ve iş sağlığı koşullarını en üst düzeye çıkarmak amacıyla alması gereken önlemler giderek artmaktadır. 6331 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasası gereği, tüm işletmeler ve işyerleri “İş Güvenliği Uzmanı” görevlendirmekle yükümlüdür.

İş Güvenliği Uzmanları, işyerlerinin güvenliğini sağlamak için kritik bir rol oynar. Firmamız, bu önemli hizmeti sunmanın yanı sıra işyerlerinin ihtiyaç duyduğu belgeleri ve dokümanları da hazırlamaktadır. Risk değerlendirmesi yaparak gereken aksiyonları başlatmak da iş güvenliği uzmanlarımızın görevleri arasındadır.

Acil durum yönetimi alanında da uzmanlaşmış olan firmamız, acil durum eylem planları hazırlar ve tatbikatları düzenler. Kimyasal maddelerle çalışan işyerlerinin güvenliği için gerekli olan çalışmalar da hizmetlerimizin odak noktasındadır.

Firmamızın Sunduğu Hizmetler:

  • Risk Değerlendirmesi ve Gerekli Aksiyonların Başlatılması
  • Acil Durum Eylem Planlarının Hazırlanması ve Tatbikatlarının Düzenlenmesi
  • Kimyasal Madde Risk Değerlendirmesi ve Güvenliği
  • İç Denetim ve Eğitim Hizmetleri

Kalite Politikamız:

Firmamızın en temel ilkesi, her işin doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılmasıdır. Sürekli iyileştirme ve yenilikçi yaklaşımımız, çalışan motivasyonunu ve hizmet kalitesini artırmayı hedefler. Yasalara uyum ve etik değerlere bağlılık, iş yapış şeklimizin temel taşlarındandır.

Değerlerimiz:

İnsan odaklı yaklaşımımız, yasalara uyum ve etik çalışma ilkelerimiz, dürüstlük ve güvenilirlik anlayışımız, katılımcılık ve ekip çalışması yaklaşımımız firmamızın temel değerleridir.

İş Güvenliği Uzmanı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin için güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, en öncelikli amacımızdır.