Hakkımızda

Akdeniz Modern İş Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri’ne Hoş Geldiniz!

Hakkımızda

İş’te Sağlık, İş’te Güvenlik

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Akdeniz Modern İş Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri, 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği yasası kapsamında firmalara iş sağlığı ve iş güvenliği hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) firmasıdır.

Amacımız;

İş sağlığı ve güvenliği alanında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunarak ülkemizde iş güvenliği kültürünün gelişimine katkı sağlamaktır.

Akdeniz Modern İş Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri, 2004 yılından bu yana kazandığı zengin deneyimi ile sektörde öncü bir konumda yer almaktadır. İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanında firmalar için dinamik bir ekiple kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.

İş sağlığı ve güvenliği hizmet kapsamımızda iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri, işyeri ortam ölçümleri, periyodik kontroller ve muayeneler, ilk yardım eğitimleri, yangın eğitimleri, mobil sağlık hizmetleri, acil durum eylem planları, patlamadan korunma dokümanları, yüksekte çalışma eğitimleri ve risk değerlendirme planlamaları gibi birçok hizmeti tek çatı altında sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimize zaman tasarrufu sağlıyor ve işletmelerin güvenliğini sağlama süreçlerine katma değer sunuyoruz.

Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün güçlenmesini hedefleyen misyonumuzla, siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermek için buradayız. Her türlü iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Misyonumuz

Firmaların farklı sektörlerdeki faaliyetlerine özel iş güvenliği ve iş sağlığı eğitimleri sunarak, iş güvenliği ve iş sağlığı bilincinin artmasını sağlamak. Hem çalışanları hem de işverenleri, iş güvenliği ve iş sağlığı konularının önemi hakkında bilinçlendirmek.

Vizyonumuz

Ülkemizde iş sağlığı ve iş güvenliği kültürünün gelişmesi için sürekli çaba sarf ederek, iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetlerinde saygın ve öncü bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

Stratejimiz

Çeşitli sektörlere özel ve derinlemesine hizmetler sunarak, müşterilerimize katma değer sağlamak en temel stratejimizdir.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak ve önerilerini yasalara uygun bir şekilde değerlendirmek önceliklerimiz arasında yer alır.

Özveri

İş Güvenliği Uzmanlarımız ve İşyeri Hekimlerimiz, çalışanları bilinçlendirmek için her zaman özveriyle çalışırlar. İş güvenliği ve iş sağlığı konusundaki özveri, ticari hedeflerimizin önünde gelir ve her zaman önceliğimizdir.